Відкритий урок з англійської мови. Відкритий урок з англійської мови "Animals in our life" Відкриті уроки з англійської мови

Урок складено відповідно до календарно-тематичним плануванням уроків у 6класі.

За основу взято УМК за редакцією Біболетової М.З.2011р., видавництво «Титул», рекомендований Міністром освіти РФ.

Урок розроблено вчителем англійської Петрової Н.О.

Урок англійської мови у 6 класі на тему «Що ти знаєш про столицю Британії?»

What Do You Know Відповідь про Capital of Britain ?

Мета уроку: ознайомлення учнів зі визначними пам'ятками Лондона.

Завдання уроку:

  1. поглиблення та розширення знань на тему «Great Britain»;
  2. вдосконалення умінь та навичок практичного володіння англійською мовою на цю тему з усіх видів мовної діяльності: аудіювання, говоріння, читання та письма;
  3. підвищення інтересу до вивчення іноземних мов.

Оснащення уроку:УМК М.З.Біболетова для 6 класу, комп'ютер, екран, магнітофон, картинки з визначними пам'ятками Лондона, картки із затвердженнями на кожного учня, 3-4 картки з діалогами.

План уроку

  1. Організаційний момент.
  2. Фонетична розминка.
  3. Мовленнєва розминка. Розмова про подорож "Travelling".
  4. Робота із підручником. Читання та виконання завдань.
  5. Фізмінутка.
  6. Розвиток навичок аудіювання.
  7. Розвиток навичок діалогічного мовлення.
  8. Підбиття підсумків.

Хід уроку.

1. Організаційниймомент.

Teacher: Good morning, children! I`m glad to see you.

Pupils: Good morning, teacher! We are glad to see you too.

Teacher: Thank you, sit down. Who is on duty today?

Pupil 1: I`m on duty today.

Teacher: What date is it today?

Pupil 1: Today is…

Teacher: What day of a week is it today?

Pupil 1: Today is …

Teacher: Who is absent?

Pupil 1: Nobody є absent.

2. Фонетичнарозминка.

Teacher: Now Russian tourists йти до Лондона, capital of the UK, every year. Деякі pupils від Росії мають свої англійські практики. What places could be of great interest for Russian pupils? Look, listen and repeat.

Презентація «Places of interest». Мовний матеріал: gallery, an abbey, parliament, cathedral, palace, fortress, masterpiece, soculture, armoury, exhibition, treasure, arms, residence, cast master, to found, to transform into , для ресторану, для дизайну, для оздоблення, для прикраси, для корону, для будинку, для розташування, rare, старовинні, unique, precious, a stone, a painting, British Museum, Національної галереї, Westminster Abbey, The Houses of Parliament, St Paul`s Cathedral, Buckingham Palace.

3. Мовленнєва розминка.Розмова про подорож. ”Travelling”.

Do you like to travel?

How do you like to travel?

Whom do you like to travel with?

When do you prefer to travel?

When did you travel last?

Where did you go?

What did you see there?

Have you ever been to England?

Would you like to go there?

4 . Робота із підручником.

А) Читання тексту.

Б) Монологічне висловлювання з прочитаного.

What did you learn o history of the places і speciál events connected with them?

Pupil 1: London був заснований до Romans більше 2000 років тому. Вони started it as a fortress. Останній вони перетворювали це в місто.

Pupil 2: Westminster Abbey is one of the London`s places of interest. Це є kostel near the Houses of Parliament. British monarchs є коронований в Westminster Abbey.

Pupil 3: St Paul`s Cathedral is the main church of London. It is big. Багато славних людей, що існують, Lord Nelson для прикладу.

Pupil 4: Buckingham Palace є територією англійських монархів. It is wonderful. Best British designers decorated it.

Pupils 5: British Museum and National Gallery house world treasures. Їх експозиції містять реальні masterpieces: гострі фарби, давні скульптури, unique books, роботи cast masters, arms and armory.

5. Фізхвилинка

I can show you my face
(Обводимо пальцем кілька разів навколо обличчя)

Where everything is on it"s place
With my nose I can smell
(нюхаємо носом)

Багато предметів дуже добре.
(Показуємо на предмети навколо себе)

With my eyes I look around,
(Прикладаємо долоню до лоба козирком і вдивляємося в далечінь)

Watch my feet and stamp the ground.
(Дивимося, як тупотять наші ноги)

With my ear I can hear
(Прикладаємо долоню до вуха і прислухаємося, що робить наш сусід поруч)

What my friend is doing near.
With my mouth I can eat
(Рух, ніби їмо ложкою суп)

Everything that’s very sweet.
(посміхаємося досить і гладимо рукою по животу, ніби з'їли щось смачне)

6. Розвитокнавичокаудіювання.

Teacher: Написаний до тексту і почати зображення в коректному порядку. While listening to text you повинні find out which sentences є true or false.

Places to visit.

London is the capital of England. It is its political and business centre. City is the oldest part of London. Там є багато банків і офісів. Ви можете відвідувати деякі інтереси місць в місті. Один з них є вежа в Лондоні. Tower of London був fortress, palace, prison. Now it is the museum. One of the greatest English churches, St. Paul`s Cathedral, is not far from the Tower of London. Знаменитий англійський архітектор, Sir Christopher Wren, побудований в 17 century. It is a beautiful building with many columns and towers. У центрі Лондона є Trafalgar Square. It is the most beautiful place в Лондоні. У середній частині квадратних літер точками. It is a monument до Admiral Nelson. Там є дві приємні fountains на площі. Every day many tourists visit Trafalgar Square.

Текст читається один раз, потім учні розставляють картинки правильно на дошці. Після виконання роботи учні визначають вірні та невірні твердження (кожен учень отримує картку із твердженнями).

Statements True/False
1 London is the capital of England.
2 Багато людей живуть в місті.
3 St. Paul`s Cathedral is very far from the Tower.
4 Tower isn`t a museum.
5 Tower of London був fortress and prison.
6 Знаменитий англійський архітектор Sir Christopher Wren побудував катедру в 17th century.
7 Trafalgar Square не знаходиться в центрі Лондона.
8 У середній частині квадратних ліжок точний column Admiral Nelson.

7. Розвиток навичок діалогічного мовлення.

Учні поділяються на групи. Вчитель роздає дітям діалоги на картках. Учні повинні відновити діалоги у правильному порядку та розіграти їх. Одні учні- жителі Лондона, інші учні-туристи.

Teacher: Let`s work in groups. I`ll give you some dialogues, you must act these dialogues.

  1. Міке: Hello. Could you give us some information про London`s most famous sights?

Alexander: We haven`t seen anything yet. We have only just come.

Information Officer: What have you already seen in London?

Alexander: Let`s start with London sightseeing tour on double-decker bus.

Інформація Officer: Натиснувши на фонтани над ними і ними, як ви.

Mike: OK, добре. Let`s go to Trafalgar Square. The tour starts from there.

  1. Mike: Good morning, John.

Alexander: A week ago.

John: Hello, Mike.

John: Hello, Sasha. Nice to meet you. When did you come to England?

Mike: John, this is Sasha. He is from Moscow.

John: Was it interesting?

Mike: We were at the Modern Art Museum.

John: What have you already seen in London?

Alexander: Yes, it was great.

8. Підведенняпідсумків.

Teacher: You have done that very well. Вдома ви повинні навчати всіх нових слів за шпиталем. The lesson is over. Thank you. Good-bye.

Список використаної літератури:

  1. Підручник «Насолоджуйся Англійським» для 6 класу, М.З.Біболетова та ін., видавництво «Титул», 2011р.
  2. Книга для вчителя для 6 класу, М.З.Біболєтова. "Титул" 2011 р.
  3. Нестандартні уроки англійської мови, С.Ю.Бусова, Волгоград, «Корифей», 2006

Коли я почала серйозно викладати у школі іноземних мов, моя перша група була втіленням мрії будь-якого викладача: 10 зацікавлених у навчанні, мотивованих, уважних та терплячих учнів. Тому мене абсолютно не бентежив той факт, що кожен урок я починала з “How are you today?”

У міру того, як їх знання зростали, відповіді на питання ставали більшими, розмова затягувалася і займала більше 5 хвилин. До кінця семестру мої студенти отримали дипломи про успішне завершення A1, а я отримала свій першийfeedback: Все добре, але тільки вже дуже нудно кожен урок починати з одного і того ж.

Тоді я всерйоз задумалася про те, як правильно розпочинати урок англійської мови.

Чому так важливо правильно розпочати урок?

Прислів'я говорить: “ A good beginning is half done”. Так і вступна частина уроку є ключовим аспектом ефективного викладання.

Вступна частина уроку потрібна для того, щоб:

— презентувати тему уроку

- зацікавити учнів темою

- задати темп уроку та потрібну для навчання атмосферу

Уявіть втомлених студентів, які, швидше за все, прийшли на ваш урок після роботи, навчання, можливо, у них був важкий день. Наше завдання як викладачів плавно переключити та сфокусувати їхню увагу на уроці англійської мови та підготувати до всього того, чим вони займатимуться протягом уроку.

Основні принципи вступної частини

Для ефективного початку уроку слід пам'ятати про наступні принципи:

1. Вступна частина має бути короткоюі займати від 3 до 10 хвилин, залежно від тривалості уроку.

- Якщо урок триває 30 хвилин, на розминку оптимально виділити 3 хвилини;

— якщо урок триває півтори години, можна провести 10-хвилинну розминку.

2. . "Відмінна порада, Капітан Очевидність", - скажіть ви. Але слід пам'ятати, що інтерес спонукає мотивацію до навчання і стимулює бажання вчитися.

Якщо ваших студентів зацікавила тема, яку ви порушили у вступній частині, вони будуть охоче висловлювати думку, ділитися досвідом, погоджуватися чи спростовувати інформацію.

3. Релевантність. При виборі та розробці завдань для вступної частини обов'язково майте на увазі кінцеву мету уроку та програму в цілому. Невідповідність вступної частини та основної частини уроку може викликати у студентів нерозуміння та питання «Навіщо ми все це робили?»

4. Автентичність. « Під час повного поширення до природних матеріалів є одним з ключових факторів для англійської практики». Автентичні матеріали можуть послужити підвищенню інтересу студентів, за умови, що вони обрані відповідно до рівня, віку та інтересів вашої групи.

Види завдань для вступної частини

Є два типи вступних вправ:Warmers and lead-ins .

Warmers використовуються для того, щоб підвищити рівень енергії в класі, створити позитивну та розслаблену атмосферу перед тим, як розпочнеться основна частина уроку. Вони не можуть бути пов'язані з темою уроку. ДоWarmersвідносяться ігри, вікторини, скоромовки, пісеньки і т.д.

Lead-ins є підведенням до основної частини та змісту уроку. Мета такого роду завдань мотивувати студентів та сфокусувати їхню увагу на темі уроку, створити зв'язок між темою уроку та життям студентів (персоналізація).

Ідеї ​​для вступної частини уроку

Ми нещодавно публікували. Тому сьогодні розглянемо ідеї дляlead-in завдань:

Мультимедійні завдання

1. Пісні . Перед початком уроку поставте пісню, яка підходить під тему уроку. Спробуйте включити пісню до того, як прийдуть студенти — поки вони збиратимуться і займатимуть свої місця, вони вже матимуть можливість прослухати фрагмент і скласти думку про нього. Як тільки урок почнеться, обговоріть, яке враження справила пісня, чи вона сподобалася, про що в ній співається і т.д.

2. Відео . Використовуйте музичний кліп/фрагмент із фільму, серіалу тощо. Для цього вам знадобиться проектор. Принцип обговорення буде таким самим, як і з піснею.

3. Стоп-кадр . Покажіть студентам кадр із відео. Обговоріть, що відбувається, а що станеться далі. Після обговорення можна переглянути відео до кінця та поговорити про те, чи очікували вони такої кінцівки чи ні і чому.

4. Світлина . Обговорення зображення дуже поширене завдання. Щоб справити більше враження на учнів, виведіть фото на стіну або дошку за допомогою проектора.

Фрази, пропозиції, цитати

5. Закінчи фразу . Заздалегідь напишіть на дошці початок речення (наприклад,I feel the happiest when…) і попросіть кожного учня його закінчити, оскільки він вважає за необхідне. Далі може бути коротке обговорення.

6. Цитата . Напишіть на дошці наперед обрану цитату. Запитайте, як учні її розуміють, чи згодні чи ні, кому б могла ця цитата належати, чому вони так вважають і т.д.

7. Ідіома/прислів'я/крилатий вираз. Попросіть студентів пояснити, як вони розуміють фразу, написану на дошці. Запитайте чи згодні вони з нею чи ні і чому.

Visual aids

8. Що спільного? Підготуйте кілька фотографій на тему. Обговоріть із ними, що поєднує ці фотографії. Попросіть студентів по зображенням вгадати тему уроку.

9. Moving agree/disagree . Попросіть студентів піднятися зі своїх місць. Заздалегідь підготуйте кілька тверджень. Встановіть правила - якщо вони згодні із твердженням, то вони займають, наприклад, ліву частину класної кімнати, якщо ні, то праву.

10. Moving true/false. Принцип такий самий, як і в попередньому завданні. Підготуйте кілька фактів. Якщо студенти вважають, що твердження точне, вони займають одну частину аудиторії, якщо ні, то іншу.

Повторення

11. Використовуй слово. Заздалегідь випишіть на дошку лексику, яку ви нещодавно проходили або використовуйте . Поставте запитання, наприклад, « How was your weekend?». При відповіді на запитання студент обов'язково має використати одне або кілька слів, які написані на дошці або потрапили йому на картку.

12. Поясні слово. Заздалегідь підготуйте картки з новою лексикою (одна картка – одне слово) та розкладіть їх сорочкою вгору. Студенти мають пояснити значення слів; якщо учень не знає слово – нехай спробує вгадати його значення, відштовхуючись від теми.

Лайфхакі для вступної частини уроку

важливо заздалегідь підготувати клас до вступної частини:написати на дошці фразу/вираз/цитату, яку ви обговорюватимете, включити проектор, вивести на екран відео, фото, кліп тощо.

Так ще до початку уроку студенти почнуть замислюватися про те, що написано на дошці, розуміти, чи подобається їм те, що вони щойно прочитали/побачили. Так що ви запустите процес навчання запускається ще до початку уроку.

питання «How are you?» має місце бути. Але не варто використовувати його на початку кожного уроку. Задавайте його до початку уроку, коли учні лише заходять до класу.

Використовуйте це питання у вступній частині, якщо тема уроку справді пов'язана з ним.

Не бійтеся експериментувати та Happy Teaching!

Темауроку: Animals in our life

Тип уроку:узагальнення та систематизація знань учнів.

Форма уроку:урок - «Дивися знань» з презентацією міні-проектів на тему «Animals in our life»

Мета уроку:розвивати комунікативні компетенції, узагальнити та закріпити отримані знання на тему «Тварини», підвищити інтерес до вивчення англійської мови.

Для виконання мети було поставлено такі завдання:

Завдання:

Освітні:
- активізація та закріплення вивченої лексики на тему «Тварини», узагальнення формоутворення та вживання Present Simple;
- формування навичок читання, аудіювання, говоріння та письма.

Розвиваючі:
- розвиток навичок та умінь у всіх видах мовної діяльності;
- Вміння запам'ятовувати нові слова, уваги, пізнавальної активності;
- пам'яті, кмітливості, кмітливості, уяви;
- Створення мовного середовища, формування позитивної мотивації для зростання творчого потенціалу учнів 5 класу та стимулювання їх мовної діяльності.

Виховні:
- виховання любові до тварин;
- формування потреби та здатності до співробітництва та взаємодопомоги при роботі в групі, навчити дітей бачити результати колективної діяльності.

Здоров'язберігаючі:запобігання втомлюваності через зміну видів діяльності, забезпечення санітарно-гігієнічних норм під час проведення навчального заняття.

УУД:
Особистісні УУД:формування мотивації вивчення іноземних мов, відповідального ставлення до вчення, готовності до саморозвитку та самоосвіти.

Регулятивні УУД:планування своєї дії відповідно до поставленого завдання та умов її реалізації, у тому числі у внутрішньому плані.

Комунікативні УУД:робота у парі та групі відповідно до норм спілкування, взаєморозуміння, правил поведінки та етикету.

Пізнавальні УУД:
- учні виділяють необхідну інформацію; усвідомлено будують мовленнєвий вислів в усній формі; знаходять відповіді питання в ілюстраціях;
- роблять висновки в результаті спільної роботи класу та вчителя;
- опановують за підтримки вчителя навчально-організаційними, навчально-інформаційними та навчально-комунікативними вміннями.

Заплановані результати:

Предметні:

  • Формоутворення та використання у зв'язному мовленні дієслів в Present Simple.
  • Нові лексичні одиниці на тему «Тварини світу» у всіх видах мовної діяльності.
  • Технологію виконання проектів, презентацій у Power Point.
  • Розповідати про улюблену тварину, пояснюючи свій вибір.
  • Самостійно виконувати лексико-граматичні завдання.
  • Вживати активно вивчену лексику на тему «Тварини»
  • Читати тексти з розумінням основного змісту.

Особистісні:усвідомлення можливостей самореалізації засобами іноземних мов.
Метапредметні:розвиток вміння планувати свою мовленнєву та немовну поведінку.

Міжпредметні зв'язки:реалізації поставлених цілей уроку сприяють знання учнів, отримані під час уроків навколишнього світу, природознавства.

Технології:метод проектів, технологія комунікативного навчання іншомовній культурі (Е.І.Пассов), презентація у Power Point, мультимедійні інформаційні технології.

Методи навчання:

Словесний;

Наочний;

Частково-пошуковий;

Проектний;

репродуктивний;

презентація.

Форми роботи:фронтальна, групова, індивідуальна.

Обладнання:магнітофон, комп'ютер, проектор, набір лексичних картинок, картки з малюнками, роздатковий матеріал.

Мовний та мовний матеріал:лексичний та граматичний матеріал Модуля 5 «World animals».

Очікуваний результат:Створення позитивної мотивації до вивчення англійської мови, виконання проектів, підвищення якості знань учнів.

Інформаційні ресурси:

1. Вауліна Ю. У. та інші «Англійська у фокусі»: підручник англійської мови для 5 класу загальноосвітньої установи - Москва, Express Publishing «Освіта»: 2007.

2. Книга для вчителя до підручника англійської мови Англійська у фокусі для 5 класу загальноосвітньої установи – Москва, Express Publishing «Освіта»: 2007.

3. Робочий зошит «Англійська у фокусі». Автори: Вауліна Ю. У. та інші.

4. Матеріали Інтернету

План уроку

I. Організаційний етап уроку. (1-2 хв)

Good morning, children! I am glad to see you. Let's start our lesson.

Як ви знаєте, ми маємо "The Show of Knowledge" . Це є unusual lesson, тому що ми маємо багато guests. Вони збираються вивчати, якщо ви знаєте англійською мовою, як ви читаєте, говоріть, пишете, писемно. Ви повинні бути найбільш цікавими. Ве nice and smart!

ІІ.Мовназарядка. Warming up.(2-3 хв)

Well, eyes, are you ready?

Yes, we are. (Діти пальчиками погладжують очі круговими рухами)

Ears, are you ready?

Yes, we are. (Погладжують вуха)

Hands, are you ready?

Yes, we are. (плескають у долоні)

Legs, are you ready?

Yes, we are. (тупають ногами)

Shoulders ,are you ready?

Yes, we are. (обертальні рухи)

Children, are you ready?

Yes, we are. (обіймають себе)

Ваша робота була для виконання проектів, перед тим, як виконати свої проекти, ми можемо зробити деякі способи, які допомагають вам зробити свої проекти.

Imagine You has chance to get the ticket to the Disneyland. Для цього курсу ви повинні пройти низку статей, де ви повинні виконати деякі завдання. Ви повинні виконати ваші знання англійської мови, тому що знання англійської мови необхідно. So the team and the pupils who are the best in English are winners and they will travel to the Disneyland.

The first station is “The puzzlestation”(3 -4 хв)

III. Визначення теми уроку.(учні самі формулюють тему уроку)

Name all the words in the pictures, таке тільки перша увага з кожним словом і ви будете read the topic of today’s lesson.

додаток

  1. Ant - мураха
  2. Nutria – видра
  3. Iguana-ігуана
  4. Monkey-мавпа
  5. Antelope-антилопа
  6. Lion-лев
  7. Sheep-вівця
  8. Iguana-ігуана
  9. Nutria – нутрія
  10. Owl- сова
  11. Unicorn - єдиноріг
  12. Rabbit- кролик
  13. Leopard – леопард
  14. Iguana-ігуана
  15. Fox-лисиця
  16. Elephant-слон

The second station is “The Communication- station”(4-5 хв)

1) Well, key word of our lesson today is Animal.

Yes, It's vet station. Чи ти маєш свої dialogues про проблеми з вашими піснями? (розповідають діалоги)

The third station is “The Grammar station”(6-7 хв)

1) Put the words in the correct order to make sentences.(на дошці роблять цукерки)

1. make/honey/bees.

2. stripes/black/tigers/ have.

3. wild/people/ hunts/animals.

4. live/trees/in/monkeys

5. winter/ bears/ all/ sleep.

2) Put the verbs in brackets into the correct form (завданнянакартках)

  1. Tigers _____________ (hunt) big animals, like deer.
  2. A cobra sometimes _________ (bite) humans.
  3. Dogs ____________ (hide) bones in the ground.
  4. Kangaroos _____________ (carry) їх мама в особливій шпаці.
  5. Bengal tiger ____________ (live) in India.

The fourth station is “The Relaxation-station”(пісня) (3 хв)

Косінова Вікторія Олександрівна
Навчальний заклад:МБОУ ліцей с.Хлівне
Короткий опис роботи:

Дата публікації: 2019-12-09 Конспект відкритого уроку з англійській мовіна тему "The World of Hobbies" МБОУ ліцей с.Хлівне Даний конспект уроку англійської мови розроблено для проведення відкритого уроку у 7 класі.

Переглянути свідоцтво про публікацію


Конспект відкритого уроку з англійської мови на тему The World of Hobbies

Відкритий урок англійської мови у 7 класі

потемі"The World of Hobbies"

Вчитель:Косінова Вікторія Олександрівна

Предмет: англійська мова

Клас: – 7

Тема уроку : "The World of Hobbies"

Цілі уроку:

Освітня: узагальнити та закріпити знання учнів на тему «Вільний час. Захоплення».

Виховна:виховання вміння слухати та оцінювати відповіді товаришів, вміння працювати у групі, формування позитивного емоційного відношеннядо процесу пізнання та дослідження.

Розвиваюча:розвиток мовлення , навичок поведінки, розвиток уяви та творчого потенціалу дитини Розвиток уміння застосовувати набуті знання.

Завдання уроку:

Формування УУД:

Особистісні:сприяти формуванню інтересу до оволодіння англійською мовою; вміннювстановлювати зв'язок між метою діяльності та її результатом.

Регулятивні:вчити порівнювати, аналізувати та контролювати правильність виконання завдань.

Пізнавальні:сприяти формуванню лексико-граматичних навичок; розвитку вміння усвідомленогота довільної побудови мовного висловлювання з використанням опори.

Комунікативні: сприяти формуванню готовності до іншомовного спілкування, слухати та розуміти інших, будувати висловлювання відповідно до комунікативних завдань (з опорами та без використання опор); висловлювати свою точку зору, оформляти свої думки в усному та письмовому мовленні; читати вголос та про себе текст підручника, розуміти прочитане, співпрацювати у спільному вирішенні проблеми.

Тип уроку: урок систематизації та узагальнення знань.

Устаткування : комп'ютер для вчителя, мультимедійний проектор, екран, презентація (PowerPoint) з аудіо та відеоматеріалами, Інтернет-ресурси.

Хід уроку.

I. Організаційний момент.

Вчитель : Good morning, my dear friends! I am glad to see you.I hope you are well. Look out side. It's warm and beautiful day today. Please sit down.

Let me start our lesson with the poem.

Spring makes the world a happy place.

You see a smile on every face.

Flowers come out and birds arrive,

Oh, isn’t it great to be alive?

Весна робить світ щасливим.

Ви бачите усмішки у всіх на обличчі.

Квіти з'являються, птахи повертаються,

О, добре бути живим, чи не так? (слайд 1)

ІІ.Актуалізація знань.

Вчитель: What about this poem?

– Цей poem про spring

Вчитель : What do you want to do in spring?

Play, go for a walk…

Вчитель : And what about school? Do you want to study in spring?

– No, I don’t. I want to….

Вчитель : I agree with you, but the old English proverb says: “Як знати, як працювати, знати, як зробити”. Look at the screen.(слайд 2) Translate this proverb. Do you agree with it?

ІІІ.Постановканавчальноїцілі, визначеннятемиуроку.

Вчитель : I think it is not easy to study at school. І після того, як ви збираєтеся забрати. З курсу, всі ви маєте активну діяльність. Там є карти з шахраями на ваших шпальтах. Take card №1. Read the text. Find and underline a new word in this text. Let's start please

Текст: Leisure is time spent in non-compulsory діяльності. Because leisure time is free from compulsory activities such as work, study, household duties, it is often referred to as 'free time'.

Вчитель: What is this word?

It is leisure. (Прикріплюю на дошку слово «leisure»)

Вчитель : Let's read this word. Repeat after me. (повторюють слово)

Вчитель :Now, please, find the translation of this word in the dictionary . Read the translation.

Вчитель : Today we shall speak o leisure activities and hobbies. The theme of our lesson is"The World of Hobbies".(Слайд 3)

IV.Робота на тему уроку.

Вчитель : We say that the word "leisure" means time spent away from business and work. But what do you think about when you talk about leisure? Такі ваші наклейки і запрошують, що в вас є Associated «Leisure» with. You can use your copybook .

(Учні пишуть на стікерах слова, які асоціюються у них зі словом "дозвілля". Потім прикріплюють їх на дошку.)

Вчитель: Now let’s place your stickers на дошці. Let's read and translate.

Leisure is…

Зразковівідповіді: freedom, friends, walking, fun, joy, holidays, dancing, sports, travelling, reading, playing computer games, господарювання, TV, fishing, listening to music, football, basketball

Вчитель : Ok! That's right! Let's read these words once again.

1. Мовнарозминка.

Вчитель : Now you can see some pictures. Look at the screen and answer. What can you see in these pictures? (слайд 4-10)

Учень: I can see reading

Учень : I can see watching TV\ dancing\playing football\ playing computer games\ gardening

Вчитель : You are right. It is “dancing”. Do you like dancing?\playing football\gardening\….?

2. Повторення активного лексичного матеріалу на тему« TheWorldofHobbies».

Вчитель : Now let’s do next task. Open your books at page 149. Look at exercise 4. What should we do? (We will ask the questions)

Вчитель : You are right! Ви маєте п'ять питань. Open your copybook and do this exercise. (учні виконують завдання ) Who is ready? Raise your hands. Let's check it. Read and answer.

1. What sport do you go in for?

2. What is your non-sporting hobby?

3. What do you collect?

4. What musical instrument do you play?

5. What hobby do you want to take up?

Вчитель: Thank you!

3. Формування навичок діалогічного мовлення на тему «TheworldofHobbies» .

Вчитель : Now you will work in pairs. Діють з conversation між 2 friends discussing їх hobbies. Look at the screen.(слайд 11)

Для прикладу: Do you like reading?

Yes, I do\ No, I don’t. I як reading. I don’t like reading. And what about you? Do you like reading?

I як reading, too\I don't like reading, too.

4. Розвиток навичок читання із отриманням необхідної інформації.

Вчитель : And now we going to work в дві групи. Пов'язання до цих правил. Перший я хочу, щоб виконати stories про різні hobbies. Then you read them in groups. Після того, як один з вас скористається тим, що це хоч. Answer the following questions: What hobby is it? Do you like it? Let's start.(слайд 12)

1 група

1. Людей, щоб перейти до різних TV programmes. 2. Цей hobby is interesting. 3. Вони беруть участь у політичних програмах, новинах, фільмах, музичних програмах, спортивних програмах, медіа, програмних операціях. 4. Children are fond of cartoons. 5. Це сприятливі для того, щоб відпочити , щоб насолоджуватися класичною музикою, щоб відомі люди. 6. Цей hobby is a good friend для людей. (watching TV)

2 група

1. Люди як йти до library. 2. Багато людей мають хорошу колекцію knihs at home. 3. Вони можуть мати різні книги. 4. Люди як read historical novels, books o different countries. 5. Children like to read books про animals and birds. 6. Це сприятливі для людей, щоб відпочити, щоб отримати інформацію. (Reading.)

Вчитель: Very well!

5. Формування та розвиток навичок аудіювання на темуTheworldofHobbies”.

Вчитель : I want you to be attentive and active now. I want to guess what hobby you and your relatives have. Якщо ви маєте на увазі true you'll show me this card (TRUE) and if my sentence is false you'll show me this card (FALSE). (слайд 13)

You like music.

2. Your hobby is sport.

3. You like watching TV.

4. You don't like playing computer games.

5. Your mother likes gardening.

6. You r father likes reading.

7. You are fond of cinema.

8. Do you like dancing?

9. Чи є ви з horseracing?

(Зразкові відповіді учнів)

Учень 1: It is true. I як музичний.

Учень 2: It is false. Mu hobby is not sport. My hobby is reading…..

V. Підбиття підсумків уроку. Рефлексія.

Вчитель : Our lesson is going to the end and I want to thank everybody. Now let’s make a cinquain. Look at the screen. There are rules of writing cinquain . (слайд 14)

1. Перший рядок – одним словом позначається тема (іменник).

2. Другий рядок – опис теми двома словами (прикметники).

3. Третій рядок – опис дії в рамках цієї теми трьома словами (дієслова, причастя).

4. Четвертий рядок – фраза із чотирьох слів, що виражає ставлення до теми (різні частини мови).

5. П'ятий рядок – це синонім із одного слова, який повторює суть теми.

For example:

1. Hobby

2. Interesting, popular, favourite.

3. To collect, to play, to read.

4. Tastes differ.

5. Free time

Вчитель : Take your copybook and write your own cincquain. Who is ready? Who want to be first? Very well! I enjoyed your work very much.

Д/ з: And your homework will be a presentation про ваш hobby.

Вчитель : Our lesson is over. Thank you for your work. Goodbye.(слайд 15)

, , . .
gastroguru 2017